image description

Şirketimiz ,

LİDER SİGORTA ARA.HİZ.LTD.ŞTİ. adıyla 1997 yılında o zamanki  adıyla tali acente hedefiyle hizmet vermeye başlamıştır.2008  yılı itibariyle sektörümüzün  Avrupa Birliği uyum düzenlemelerine göre ,TARSUS LİDER GRUP SİGORTA ARAC. HİZ.LTD.ŞTİ kurularak resmi şube çalışmaları başlamıştır.Buna göre Çukurova Bölgesinde toplam 80 şube 22 teknik personel 4 muhasebe 2 pazarlama personeli olmak üzere bölgemizde hizmet vermekteyiz.

Değerlerimiz olan müşterilerimizin memnuniyeti,fiyatların en kısa zaman da müşterilerinize dönülerek sağlıklı  bilgi verilmesi her ayın belirli gününde komisyonlarının ödenmesi,hasar  anında sağlıklı bir şekilde sorunların  giderilebilmesi için ÇUKUROVA BÖLGESİNDE ilk olan sınırsız kullanıcısı,muhasebe programı POLİSOFT LİVELİNK programını kullanarak şirketimizin ilkelerini yerine getirmekteyiz.

BİZ ÇALIŞANLAR;
TARSUS LİDER GRUP SİGORTA değerlerini kendi değerlerimiz olarak benimser, birbirimizle ve şubelerimizle olan ilişkilerimizde bu ilkelerin çizdiği sınırların dışına çıkmamayı taahhüt ederiz.